jacuzzi Druskininkuose
Apie mus

Sanatorinis gydymas Druskininkuose

Kvalifikuoti gydytojai padės išsirinkti individualų gydymą atsižvelgiant į sveikatos būklę ir atitinkantį Jūsų
poreikius.

Atsinaujinusi sanatorija Druskininkuose

Sanatorinis gydymas

Gydomosios procedūros Druskininkuose – tai galimybė atsipalaiduoti ir atgauti jėgas gamtos apsuptyje. BELORUS pasirūpins, kad į namus grįžtumėte sveikesni ir laimingesni. Mums svarbu, ne tik kad pailsėtumėte, bet ir pagerintumėte savo sveikatą.

Gydomosios vonios. Gydomasis purvas. Fizioterapija. Masažai. Druskų kambariai. Biopunktūra. Ir dar daugiau sveikatingumo procedūrų, kurios atliekamos kvalifikuotų gydytojų. Parinksime procedūras asmeniškai, nuoširdžiai patarsime, o Jūs jau patys nuspręsite, kurios procedūros atitinka Jūsų individualius lūkesčius.

Apie BELORUS sanatoriją

Sanatorija „BELORUS“ yra Lietuvos Respublikos pietuose esančio kurorto – Druskininkai centrinėje dalyje, miško-parko zonoje prie Nemuno upės. Raminanti tyla, gaivus ir tyras pušų miško oras, mineraliniai šaltinių vandenys, grožio ir sveikatingumo procedūros… Tai puiki vieta pailsėti, atgauti jėgas, sustiprinti sveikatą. Sanatorija „BELORUS“ įkurta 1946 metais, turi ilgametę patirtį kurortinio poilsio sferoje. Medicininis sanatorijos profilis yra: gastroenterologija virškinimo sistemos ligų gydymas, artrologija judamojo-atramos aparato pažeidimų gydymas.

Aukštos kvalifikacijos personalas, kokybiškos paslaugos – yra mūsų sanatorijos veiklos pagrindas. 2007 m. duris atvėrė naujas, modernus trijų žvaigždučių viešbutis. Jaukūs komfortiški kambariai, kuriuose yra viskas, ko tik gali prireikti poilsiui ir atsipalaidavimui.

Sveikas ir skanus maistas, baseinas, treniruoklių salė, gydyklos, kavinė-baras bei visada pasiruošęs padėti aptarnaujantis personalas. Visą tai rasite atvykę pas mus.

Sanatorija yra miesto centre, todėl mūsų svečiai galės lengvai rasti ir aplankyti kultūros ir verslo objektus, pasiekti bet kurią vietą esančią Druskininkų mieste.

200 m. iki vandens pramogų parko.
300 m. iki miesto pramogų aikštės.
400 m. iki mineralinio vandens biuvetės.
400 m. iki ekskursinio garlaivio Nemuno upe.
500 m. iki M. K. Čiurlionio meorialinio muziejaus.
4 km. iki miško muziejaus „Girios aidas“.
8 km. iki sovietinių skulptūrų muziejaus „Grūto parkas“.

Video reportažas apie sanatoriją Druskininkuose BELORUS: