Hirudoterapija

Labai senas ir natūralus gydymo metodas – gydymas dėlėmis. Pagerėja miegas, pakyla nuotaika, padidėja darbingumas ir energija. Netgi pats dėlės įkandimas, jeigu ji dedama ant biologiškai aktyvių taškų, t. y. atliekama refleksoterapija, veikia organizmą teigiamai. Dėlės išskiriamos medžiagos gydo ne organą, ne ligą, o ligos priežastį ir visą organizmą.

Kadangi dėlių išskiriamos medžiagos mažina cukraus kiekį kraujyje, gerina kasos darbą, jos naudojamos kompleksiniame diabeto ir jo komplikacijų gydyme.

Šis gydymo metodas naudojamas ausų – nosies – gerklės uždegiminių ligų, įvairių odos ligų (jaunatvinių spuogų, pūlinių, egzemos, rožės, psoriazės), kvėpavimo organų uždegiminių alerginių ligų (bronchinės astmos, bronchito, plaučių uždegimo) gydyme.

Jei po operacijų, kuo anksčiau bus uždėtos dėlės, greičiau gis žaizdos, nesiformuos sąaugos, nebus didelių randų. Pasitempus, susimušus ar išsinarinus sąnarį, dėlės veiks kaip greitoji pagalba. Kaulų lūžiai sugis taip pat greičiau.

Gamta apdovanojo dėles nuostabia savybe – siurbti kraują. Mainais už tai, jos suleidžia į žmogaus organizmą visą vaistinėlę labai efektyvių, natūralių medikamentų, neturinčių jokio neigiamo šalutinio poveikio.

Gyd. Jūratė Vaščilienė, I korpusas , 315 kab.
Tel.+37068726437