Kosmetologija

BIOSONIC 100

Ši procedūra efektyviai pašalina viršutinį raginį odos sluoksnį ir atveria jaunų ląstelių sluoksnį be negyvų raginių ląstelių, be riebalų pertekliaus, be bakterijų ir toksinų ar kosmetikos likučių. Taip paruošiama oda geresniam biokosmetikos įsisavinimui ir įdrėkinimui. Valymo rezultatas – lygi ir švelni oda, atviros poros. Oda gali šiek tiek parausti, bet po kelių minučių paraudimas praeina.

Ši procedūros fazė sukelia suskaidytų preparato dalelių įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius. Sukeliamas ląstelių suspaudimas ir išplėtimas, drėkinama oda, vyksta mikromasažas. Tai skatina kraujo mikrocirkuliavimą, kuris pagreitina ląstelių atkūrimo procesą, maitina ir aprūpina ląsteles deguonimi, drėkina giluminius odos sluoksnius.

SONOFOREZĖ ( Preparatų įvedimas )

OXYNERGY PARIS

Tai profesionali, prancūzų laboratorijose patentuota kosmetika, veido ir kūno priežiūrai.

Kiekvienas produktas yra praturtintas deguonimi, kuris yra gyvybiškai svarbus mūsų organizmui. Aprūpinta deguonimi oda tampa skaisti ir natūraliai graži. Taip pat kiekvieno produkto sudėtyje yra organinio silicio, kuris yra svarbus jungiamojo audinio komponentas. Nuo jo priklauso ilgųjų skaidulų jungiamajame audinyje tvirtumas ir elastingumas.

Visos OXYNERGY PARIS veikliosios medžiagos yra stulbinančiai efektyvios.

SELVERT THERMAL

Tai daug daugiau nei gamta. Daugiau kaip 40 natūralios kilmės aktyviųjų komponentų, tarp kurių svarbų vaidmenį atlieka terminių šaltinių vanduo ir saldymedžio šaknų ekstraktas. Terminių šaltinių vanduo suteikia odai malonų gaivumo pojūtį, slopina net jautriausios odos dirglumą.

Šias procedūras galite užsisakyti paskambine tel.:  +37061882365   arba   +37068252861